Dedektilik Fiyatları

Dedektif Kiralama Fiyatları 2021  Eş Takibi  Evlilik Öncesi Araştırma Boşanma Davaları  Kişi Araştırma Otel Kayıdı Sorgulama  Şirket Araştırması Öğrenci Takibi Dedektif Ücretleri  Tel 05323271339 7/24 İletişim

Özel Dedektif,Fiyatları var olan bir problemin çözümü için çalışmalar yapan, gizli olan ve çözülmesi gerekenolayları çözebilen, hukuki olaylara deliller toplayan ve kayıp kişilerin izini bulabilen kişilere denir. Özeldedektifler yasalara dayanarak çalışırlar. Bir müşteri gelip bir sorunu çözmesini istediğinde özeldedektif yaşanan sorun ile ilgili faaliyet raporlarını toparlar ve yetkili kişilerden kanunen izin ister.

Özel Dedektif kiralama fiyatları incelenecek olan olayın nasıl olduğuna, araştırma yapılacak olansahanın büyüklüğüne, olayın çözümlenmesi için gereken sürenin uzunluğuna ve olayın tehlikeli olupolmamasına göre değişiklik gösterebilir. Tüm bunlara bakıldığında özel dedektif fiyatları 500- 9000 TLarasında değişiklik gösterebilir. Özel dedektif kiralama fiyatları belirlenirken özel dedektifin almışolduğu eğitimler de göz önüne alınır. Özel dedektifin çalışması çok kapsamlı ve derin olduğu içinsorunlara kesin bir çözüm bulur. .hizmetlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. Ancak bilinmelidir ki firmamız bunlar dışında kalan her türlü hizmeti ahlaka ve yasalara uygun olmak kaydıyla kabul etmektedir.        

Dedektif Fiyatları


Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.                                   

Dedektif Ücretler

Özel Dedektiflerin Görevleri Nelerdir?Özel dedektiflerin görev tanımlaması geniş bir yelpazeye sahiptir. Müşterinin ihtiyacına göre özeldedektifin görevi ve çalışma koşulları belirlenir. Özel dedektiflerin en önemli görevi hukuksal olan birproblem de kolluk kuvvetlerine yardım etmektir. Yaşanan olumsuz bir olay ile ilgili gerekli olandelilleri bularak yetkili kişilere teslim eder ve olayın kısa sürede çözüme kavuşmasına yardımcı olur.Kayıp kişilerin bulunmasında, faili meçhul cinayetlerin çözümlenmesinde de özel dedektifler görevalırlar. Aile içi yaşanan sorunlardan sonra boşanma aşamasına gelen eşler özel dedektif tutarak karşıtaraf için mahkemede kullanılacak olan delillerin toplanmasını isteyebilir. Bu gibi yaşanan durumlardada özel dedektifler yer alır. Özel dedektifler birçok konuda uzmanlıklarını almış olan kişilerdir. Takım
çalışmalarında önemli bir göreve sahiptirler. Özel dedektifler çözümlenemeyen sorunların kısazamanda olumlu bir şekilde sonuçlanması için çalışırlar. Özel dedektiflerin belirli bir çalışma saatiolmayabilir. Dedektif kiralama fiyatları belirlenirken görev çeşidi mutlaka değerlendirilir. Özelliklefaili meçhul cinayetlerin çözülmesinde ve kayıp kişilerin bulunması gibi durumlar da özel dedektiflerinmaliyeti artabilir. Dedektif hizmetini bizden en iyi şekilde alabilirsiniz.

Mega Dedektif 7/24 İletişim